Slide ALL ON 4/6/8
השתלות שיניים ביום אחד

שיטת ALL ON 4/6/8

חיוך מושלם תוך יום אחד בלבד!

השתלות שיניים, כפי שאנחנו מכירים אותן, בשיטות הישנות והקונבנציונליות עשויות להיות כרוכות בטיפול קשה מאוד עבור המטופל. בעבר הלא רחוק, טיפולי השתלות השיניים לוו בכאבים עזים, ארכו זמן ממושך, ועלותן הייתה גבוהה. שיטת הטיפול ALL ON 4/6/8, שרופא השיניים, ד”ר דוד רוזן, היה מחלוציה בארץ, עשתה מהפך בתחום השתלות השיניים.

ד”ר דוד רוזן, רופא שיניים המתמחה מזה 30 שנים בשיקום הפה, ובפרט בהשתלות שיניים מספר: “ALL ON 4/6/8 היא שיטה שבאה לשקם לסת שלמה באמצעות 4/6/8 שתלים, בהתאם לגודל הלסת ולזמינות העצם.”

למי מתאימה השיטה?

לאנשים שמגיעים עם מצבים מורכבים כדוגמת שיניים מתנדנדות, רקובות או חסרות, ולאנשים עם בעיות חניכיים משמעותיות. שיטת ALL ON 4/6/8 מטפלת בכל הפה, הלסת או שתי הלסתות.

מה הם יתרונות השיטה?

היתרון הראשוני והמובהק ביותר, הוא שהטיפול מתחיל ונגמר ביום אחד בלבד. זה גם המקום להשוות את השיטה לטיפול הקונבנציונלי שהיה אורך מספר חודשים. במילים אחרות, בשיטתALL ON 4 מטופל נכנס בבוקר למרפאה ויוצא, בסוף היום, עם חיוך יפה ומנצנץ, כשכל השיניים במקומן. ישנם מטופלים שצריכים אפילו 6 או 8 שתלים. מדובר באנשים שהיו רגילים לראות עצמם במראה עם שיניים חסרות או רקובות, ואחרי יום אחד, כל השיניים שלהם לבנות, יפות וממוקמות באופן מדויק. בנוסף לכך, מרבית המטופלים מציינים כי בשיטה הזו רמת הכאבים נמוכה משמעותית ממה שהיה נהוג בעבר. ומעל הכל, חשוב לציין כי העלויות של שיטת ALL ON 4/6/8, נמוכות באופן משמעותי מהעלויות של הטיפולים הקונבנציונליים.

מהו התהליך שמצופה למי שבחר בשיטה?

מתחילים עם בדיקה, צילום פנורמי, CT, תמונות של הפנים והלסתות באמצעות מצלמה רגילה ואם המטופל מעוניין, אנחנו עושים עבורו סריקה של הלסת. הסריקה מתבצעת על ידי מצלמת תלת ממד המצלמת את חלל הפה. לאחר ההכנה המקדימה, המטופל מגיע ליום מרוכז אחד, משעות הבוקר עד לשעות אחה”צ. לאחר ביצוע הרדמה מקומית, מוציאים את השיניים הרקובות ובמקומן מחדירים את השתלים. לאחר מספר שעות המטופל יוצא עם שיניים זמניות. לאחר כחצי שנה המטופל מגיע למדידה נוספת. שלאחריה השיניים מוחלפות בשיניים קבועות מחרסינה.

למה מחליפים שיניים אחרי חצי שנה?

החלפת השיניים מתבצעת בשביל לוודא שהשתלים נקלטו היטב בלסת. לעיתים, אחרי טיפול ישנה התכווצות בחניכיים, שעלולה ליצור מרווח קטן בין הלסת לגשר. המטרה היא שהשתלים יותאמו ללסת ולנוחות המטופל. כמו כן, חרסינה זהו חומר עם ברק ויופי טבעי. במרפאה שלי, אנחנו עובדים עם המעבדות המובילות בארץ.

מה מטופלים אומרים אחרי הטיפול?

תמיד כיף לראות איך הם מופתעים לטובה. ביום אחד יש להם פה מלא בשיניים לבנות וישרות, כל זה בלי לסבול כאבים עזים. אני רואה בכל פעם מחדש איך זה מעלה לאנשים את הביטחון העצמי ומשאיר להם חיוך קבוע על הפנים.

מה חשוב לברר לפני שבוחרים רופא לטיפול בשיטה?

חשוב מאוד שהרופא יהיה מיומן. מישהו שמתעסק בתחום השתלים כבר הרבה שנים, כך שהוא ידע לטפל בכל השיטות האחרות, במקרה שמשהו צץ. כמו כן, נדרשת הבנה באסתטיקה, בכדי שהחיוך יתאים לצורת הפנים. צריך לקחת בחשבון, אם מבנה הפנים מעוגל או מרובע וגם מהו המרחק הקיים בין השיניים, ולמקם את השיניים נכון למבנה השפתיים, תוך התחשבות בצבע השיניים וצורתם הנוכחית.

יש לך שאלה? אנחנו כאן בשבילך

  תמונות מטופלים

  שימו לב: התוצאות משתנות מלקוח ללקוח.

  ד״ר דוד רוזן בטלוויזיה

  ציפוי חרסינה

  למידע נוסף על ציפוי חרסינה לחץ כאן

  יישור שקוף

  למידע נוסף על יישור שיניים שקוף לחץ כאן

  רוצים לקבוע פגישת ייעוץ?

  התקשרו אלינו ל 03-6192465 או לחצו על הכפתור לשליחת הודעה

  ד"ר דוד רוזן עוסק בשיקום הפה והשתלות מעל 30 שנה.
  עבודתו משלבת את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר והינו חלוץ ביישום שיטות טיפול חדשניות בתחום ההשתלות והאסתטיקה הדנטאלית בארץ.

  ראשי

  אודות ד״ר רוזן

  אודות המרפאה

  השתלות ALL ON 4/6/8

  יישור שיניים שקוף

  LAMINATES ציפוי חרסינה

  הלבנה

  כתר בשעה

  03-6192465 / 03-6182078

  טלפונים ליצירת קשר

  ימים א'-ה' בין השעות 8:00-19:00

  שעות פעילות

  ז׳בוטינסקי 9, בני ברק

  כתובת

  davidros@netvision.net.il

  אימייל

  © כל הזכויות שמורות לד"ר דוד רוזן | מדיניות פרטיות

  Create your account